واردات و فروش محصولات کمپانی لونزا lonza

 شرکت Lonza  یک کمپانی چند ملیتی بزرگ است که محصولات آن در صنایع دارویی و بهداشتی و تغذیه‌ای استفاده می‌شود. علاوه بر مواد ضدعفونی‌کننده آب آشامیدنی، مواد پاک‌کننده، مواد ضد شوره و محصولات کشاورزی و محلول‌های کنترل میکروبی را نیز ارائه می‌دهد. لونزا که در سال 1897 در رشته کوه های آلپ سوئیس تأسیس شد و امروزه به یک شرکت معتبر جهانی با بیش از ۵۰ مرکز بزرگ تولید و تحقیق و توسعه و نزدیک به ۱5۰۰۰ کارمند تمام‌وقت تبدیل شده است.انواع کیت های تک تستی سنجش اندوتکسین، انواع کیت های سنجش اندوتکسن مولتی تست، انواع چلنج ویال برای خط تولید، کیت های کورموژنیک سنجش اندوتکسین و آب مقطر پایرژن فری از جمله محصولات ارائه شده توسط این برند هستند.

واردات و فروش محصولات کمپانی لونزا lonza

محصولات کمپانی لونزا

شرکت Lonza در ده دسته اصلی محصولات خود را ارائه میدهد که لیست آن ها را میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید :
Primary & Stem Cells
CellBio Services
Bioprocessing Media
Culture Media & Reagents
3D Culture Products
ADME & Toxicology
Transfection
Cell Analysis

محصولات کمپانی لونزا

وارد کننده محصولات کمپانی لونزا

ایمن گستر شیمی یکی از معتبر ترین شرکت های وارد کننده مواد شیمیایی و همچنین محصولات کمپانی لونزا در ایران است ، که در کوتاه ترین زمان ممکن میتواند محصولات کمپانی لونزا را برای شما مشتریان عزیز تهیه و توضیح میکند .

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، اتوبان چمران جنوب - نرسیده به میدان توحید- باقرخان غربی -پلاک ۱۰۱ - واحد ۳

تلفن های تماس : 02166412612  و  02166412608

 

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی از مشاوره رایگان استفاده کرده و ما به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم ، همچنین اگر کالای خاصی مد نظر شما باشد در تهیه آن شما را راهنمایی کنیم .

درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .