واردات و فروش شیشه آلات آزمایشگاهی کمپانی simax

کاوالیه بیش از 175 سال تولید کننده پیشرو در تولید شیشه های بورسیلیکات بوده است. ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم که در زمینه های شیشه ای خانگی، صنعتی، آزمایشگاهی و فنی، لوله ها و دستگاه های صنعتی قرار دارد. اکثر محصولات Kavalier تحت مارک های Simax و Kavalier توزیع می شوند، اما ما همچنین خرید محصولات را با این برندها  به مشتریان توصیه می کنیم. تنوع و پیچیدگی فنی کالا کاوالیه ، مستلزم به طور مداوم نوآوری و رهبری جهانی فرآیندهای تولید و راه حل است تا بتواند با روندهای بازار در سطح بین المللی هماهنگ باشد. کیفیت عالی یک سنت است که Kavalier به خود میپردازد و یا از الزامات سیستم مدیریت کیفیت بر اساس ISO 9001 تجاوز میکند.
محصولات کاوالیه در بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می شود. اروپا به طور سنتی یکی از مهمترین بازارهای کاوالیه است و برای خدمات بازار های انتخاب شده در اروپا، شرکت کاوالیه متعلق به شرکت بویمیا کریستال Selb است.
Kavalier در نمایشگاه ها و نمایشگاه های متعدد در سراسر جهان شرکت می کند. ما فعالانه به دنبال پروژه های جدید و جالب و حوزه هایی هستیم که می تواند رشد کند. Kavalier به عنوان بخشی از تعهد ما به تحقیق و توسعه، به عنوان عضو چندین تیم تحقیقاتی مسئول پروژه های تحت حمایت اتحادیه اروپا شرکت می کند.

واردات و فروش شیشه آلات آزمایشگاهی کمپانی simax

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، اتوبان چمران جنوب - نرسیده به میدان توحید- باقرخان غربی -پلاک ۱۰۱ - واحد ۳

تلفن های تماس : 02166412612  و  02166412608

 

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی از مشاوره رایگان استفاده کرده و ما به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم ، همچنین اگر کالای خاصی مد نظر شما باشد در تهیه آن شما را راهنمایی کنیم .

درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .