ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | شرکت های خارجی | واردات و فروش شیشه آلات آزمایشگاهی کمپانی simax
 
Kavalierglass 
کاوریرر بیش از 175 سال تولید کننده پیشرو در تولید شیشه های بورسیلیکات بوده است. ما طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهیم که در زمینه های شیشه ای خانگی، صنعتی، آزمایشگاهی و فنی، لوله ها و دستگاه های صنعتی قرار دارد. اکثر محصولات Kavalier تحت مارک های ما Simax و Kavalier توزیع می شوند، اما ما همچنین تحویل محصولات را از طرف مشتریان و مارک های آنها سفارشی می کنیم. تنوع و پیچیدگی فنی کالا کالاور، مستلزم به طور مداوم نوآوری و رهبری جهانی فرآیندهای تولید و راه حل است تا بتواند با روندهای بازار در سطح بین المللی هماهنگ باشد. کیفیت عالی یک سنت است که Kavalier به خود میپردازد و ما ملاقات میکنیم و یا از الزامات سیستم مدیریت کیفیت بر اساس ISO 9001 تجاوز میکنیم.
 
محصولات کوالائیر در بیش از 90 کشور در سراسر جهان صادر می شود. اروپا به طور سنتی یکی از مهمترین بازارهای کالیر است و برای خدمات بازار های انتخاب شده در اروپا، شرکت کوایلهر متعلق به شرکت بویمیا کریستال Selb است.
 
Kavalier در نمایشگاه ها و نمایشگاه های متعدد در سراسر جهان شرکت می کند. ما فعالانه به دنبال پروژه های جدید و جالب و حوزه هایی هستیم که می تواند رشد کند. Kavalier به عنوان بخشی از تعهد ما به تحقیق و توسعه، به عنوان عضو چندین تیم تحقیقاتی مسئول پروژه های تحت حمایت اتحادیه اروپا شرکت می کند.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح