ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | محصولات | مواد شیمیایی مرک MERCK
فروش چسب انتلان
چسب انتلان یکی از محصولات تولید شده در کمپانی مرک میباشد که در تهیه اسلاید های میکروسکوپی،برای دستگاه های کاور اسلیپر اتوماتیک و چسباندن لامل به لام مورد استفاده قرار میگیرد. این چسب در حجم 500 میلی لیتر تولید شده و ویسکوزیته آن بین 500 تا 600 mPas است. این محدوده ویسکوزیته اندک باعث بهبود و تسریع در استفاده می شود، زیرا دیگر نیازی به تنظیم سرعت و حجم انتلان مصرفی در دستگاه های کاور اسلیپر اتوماتیک نیست.  Entellan (R) یک محصول ثبت شده IVD است و دارای نشان CE می باشد، بنابراین می تواند برای اهداف تشخیصی بالینی مورد استفاده قرار گیرد.
فروش تست اکسیداز
تست اسکیداز را اگر بخواهیم از نظر اصول بیوشیمی مورد بررسی قرار دهیم، این تست بر اساس تولید آنزیم اکسیداز داخل سلولی انجام می‌گیرد. واکنش اکسیداز مربوط به سیستم سیتو کروم اکسیداز است که اکسیداسیون یا سایتوکروم احیا شده را بوسیله اکسیژن ملکولی فعال می‌کند. تست اکسیداز به بررسی وجود سیستم سیتوکروم اکسیداز می پردازد. این تست کمک به شناسایی سودوموناس ، نایسریا ، آلکالیژنز ، آئروموناس ، کمپیلوباکتر ، ویبریو ، بروسلا و پاستورلا و همه ی باکتری های تولید کننده آنزیم سیتوکروم اکسیداز، می کند.
فروش گازپک A
گاز پک از دیگر محصولات کمپانی مرک است که جهت استفاده در جار بی هوازی برای باکتری هایی با اتمسفر بی هوازی مطلق مورد استفاده قرار میگیرد.گاز پک نوع A از  دسته های خطرناک تحریک کننده، مضر و خطرناک برای محیط زیست است که لازم است در هنگام استفاده از آن موارد ایمنی به طور کامل رعایت شوند؛ چرا که حتی استنشاق این گاز میتواند به اندام های داخلی بدن آسیب جدی وارد کند.
فروش تیترازول مرک آلمان
تیترازول یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات شرکت مرک آلمان میباشد.این محلول با درصد خلوص و غلظتی کاملا دقیق و مشخص شده برای تولید محلول به جهت حجم سنجی مورد استفاده قرار میگیرد.تیترازول سود ، تیترازول پتاس ، تیترازول اسید اگزالیک ، تیترازول اسید سولفوریک ، تیترازول تیوسولفات سدیم و ... از جمله تیترازول های پر کاربرد در صنعت و آزمایشگاه ها هستند.
فروش کاغذ ph مرک آلمان
کاغذ ph یکی از محصولات تولید شده در کمپانی مرک میباشد که به جهت تعیین ph در سنججش اسید و باز مورد ستفاده قرار میگیرد.نحوه کارکرد کاغذ ph به این صورت است که یک استریپ یا تکه کاغذ از pH را برای چند ثانیه در محلول نگه میدارید و با توجه به رنگ راهنمای روی بسته و رنگی که کاغذ پیدا میکند pH را مشخص میکنید. این محصول را در دمای بین 15 الی 25 درجه سانتی گراد و محیط های خشک نگه داری میشود.
فروش بافرهای ph مرک
بافرهای ph یکی از محصولات پر کاربرد کمپانی مرک محسوب میشوند که ساختار آنها از یک محلول شیمیایی است که دارای ph معینی میباشد. این محلول شیمیایی با استفاده از یک اسید ضعیف به همراه نمک آن و یک باز ضعیف به همراه نمک آن به دست می آید. بافرها محلول هایی هستند که pH آن ها در اثر افزودن مقدار کمی اسید یا باز تغییر چندانی نمی کند. آبکاری ، تهیه چرم ، مواد عکاسی و  تجزیه و تحلیل‌های شیمیایی و کالیبراسیون pHسنج‌ها  از جمله مواردی هستند که بافرهای ph در ساخت و تهیه آنها مورد استفاده قرار میگیرند.
فروش محیط کشت مرک
محیط کشت فضایی است که آب و غذا و مواد معدنی را در اختیار باکتری و میکروب قرار میدهد تا بتواند در این محیط رشد کرده و تکثیر شود.در حالت کلی میتوان گفت که دو مدل محیط کشت در دنیا موجود است.محیط کشت طبیعی و محیط کشت مصنوعی که محیط کشت مصنوعی مدلی دست ساز و شبیه سازی شده از محیط کشت طبیعی است.بدن موجودات زنده یکی از مهم ترین محیط کشت های موجود در کره زمین است.برای مثال خون را میتوان یکی از بهترین محیط کشت های موجود مثال زد؛چرا که غذا و آب و مواد معدنی با کیفیتی را در اختیار میکروب و یا باکتری قرار میدهد.
فروش محلول تیترازول
تیترازول یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات شرکت مرک آلمان میباشد.این محلول با درصد خلوص و غلظتی کاملا دقیق و مشخص شده برای تولید محلول به جهت حجم سنجی مورد استفاده قرار میگیرد.تیترازول سود ، تیترازول پتاس ، تیترازول اسید اگزالیک ، تیترازول اسید سولفوریک ، تیترازول تیوسولفات سدیم و ... از جمله تیترازول های پر کاربرد در صنعت و آزمایشگاه ها هستند.
فروش مواد شیمیایی هیدروکلریک اسید
هیدروکلریک اسید و یا هیدروژن کلراید محلول یکی مواد شیمیایی پرکاربرد تهیه شده در کمپانی مرک میباشد. این ماده شیمیایی با فرمول HCl در دمای 45 درجه سانتی گراد به نقطه جوش و در دمای 28 درجه سانتی گراد ذوب میشود. این مایع بی رنگ در صنعت کاربرد های فراوانی دارد. شرکت های صنایع غذایی ، تولیدات مواد شیمیایی ، شستشو و اسید شویی فلزات و خنثی سازی ترکیبات آلکالین یا ضایعات فلزات از جمله مهم ترین کاربرد های هیدروکلریک اسید میباشند.
فروش مواد شیمیایی متانول
متانول یک ترکیب شیمیایی با فرمول CH3OH بوده و ساده‌ترین نوع الکل است.متانول یا متیل الکل یکی از مواد شیمیایی تهیه شده در کمپانی مرک میباشد که از هیدروژن‌دار کردن کاتالیزوری مونوکسیدکربن به‌دست می آید. اما این روش تولید بیشتر در گذشته کربرد داشته و امروزه از کاتالیزورهایی استفاده می‌شود که در فشارهای پایین عمل می‌کنند و کارایی موثرتری دارند.
فروش مواد شیمیایی آمونیوم هیدروکساید
آمونیوم هیدروکساید محلولی بدون رنگ است که از واکنش مستقیم گازهای هیدروژن و نیتروژن در فشار ۱۰۰ بار و دمای ۴۵۰ درجه سانتی گراد و در حضور کاتالیست های آهنی به دست می آید. این محلول در دمای ۵۷.۵- درجه سانتی‌گراد ذوب و در دمای ۳۷.۷ درجه سانتی‌گراد به نقطه جوش میرسد.استفاده در تولیدات مواد شوینده ، استفاده در تولید کلرامین به جهت ضدعفونی کردن آب ، استفاده در صنایع غذایی برای متعادل کردن میزان اسیدیته ی مواد غذایی از کاربرد های آمونیوم هیدروکساید به شمار میرود.
فروش مواد شیمیایی استونیتریل
مواد شیمیایی استونیتریل یا متیل سیانید با فرمول شیمیایی  CH3CN یکی از پرکاربردترین محصولات کمپانی مرک به شمار میرود که دارای نقطه جوشی برابر با 81.6 درجه سانتیگراد  میباشد. این ماده شیمیایی قابلیت اشتعال بسیار بالایی داشته و به همین جهت ایمنی در استفاده از این مواد شیمیایی بسیار حائز اهمیت میباشد. این مواد شیمیایی مناسب جهت دستگاههای HPLC و کروماتوگرافی میباشد.استونیتریل اصولا به عنوان یک محصول جانبی تولید اکریلونیتریل تولید می شود و به عنوان حلال پروتئینی قطبی در سنتز آلی و در پاکسازی بوتادین استفاده می شود.
فروش مواد شیمیایی دی اتیل اتر
دی اتیل اتر با فرمول (C2H5)2O یکی از مواد شیمیایی کمپانی مرک است که عمده کاربرد آن حلال بودن است. این ماده شیمیایی با نقطه جوش ۳۴٫۶ درجه سانتی گراد و چگالی ۷۱۳ کیلوگرم بر متر مکعب، یکی از فراورده‌های شیمیایی می‌باشد که از آب‌گیری الکل اتیلیک ۹۶ درصد در مجاورت اسید سولفوریک ۹۸ درصد در دمای ۱۴۰ درجه سانتیگراد بدست می‌آید.
Acetic acid (glacial) 100%
اسید استیک و یا به اصطلاح جوهر سرکه با فرمول CH3COOH از گروه اسید های آلی است که یکی از مهم ترین مواد شیمیایی تولید شده در کمپانی مرک محسوب میشود.اسید استیک دارای ساختاری کریستالی میباشد که مولکول هایش به واسطه پیوند های هیدروژنی به هم متصل شده اند.اسید استیک را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین واکنش گر های شیمیایی نام برد. بی رنگی و بوی تند متفاوت از مهم ترین ویژگی های این ماده شیمیایی است که آن را نسبت به دیگر اسید های مشابه متمایز میکند. اسید استیک و یا به اصطلاح جوهر سرکه با فرمول CH3COOH از گروه اسید های آلی است که یکی از مهم ترین مواد شیمیایی تولید شده در کمپانی مرک محسوب میشود.اسید استیک دارای ساختاری کریستالی میباشد که مولکول هایش به واسطه پیوند های هیدروژنی به هم متصل شده اند.اسید استیک را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین واکنش گر های شیمیایی نام برد. بی رنگی و بوی تند متفاوت از مهم ترین ویژگی های این ماده شیمیایی است که آن را نسبت به دیگر اسید های مشابه متمایز میکند.
nitric acide 65%
اسید نیتریک یکی از مهم ترین محصولات کمپانی مرک محسوب میشود.اسید نیتریک یا جوهر شوره همان طور که از نامش پیداست، اسیدی غیر آلی و قوی است که در 41.6- درجه سلسیوس ذوب شده و در دمای 83 درجه به جوش می آید. مایعی شفاف و بی رنگ با بویی زننده و تند که در صنایع بسیار زیادی کاربرد دارد.
Sulfuric acid 95-98%
سولفوریک اسید 95-98% یکی از پرکاربردترین محصولات شرکت مرک به شمار میرود.این اسید که در گدشته به نام جوهر گوگرد شناخته شده بود، با هر درصدی در آب حل میشود.در این بخش به معرفی سولفوریک اسید 95-98% خواهیم پرداخت.
Sulfuric acid 95-97%
سولفوریک اسید یکی از پر کاربرد ترین مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایشگاه است.شرکت مرک از قدرت های بزرگ تولید این محصول در گرید های مختلف است.در این بخش به معرفی سولفوریک اسید 95-97% پرداخته ایم.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح