ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | محصولات | مواد شیمیایی سیگما آلدریچ SIGMA&ALDRICH
فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ آمیلاز
سیگما آلدریچ یکی از مهم ترین تولید کنندگان مواد شیمیایی است که در این بخش قصد داریم از ویژگی های یکی از محصولات پرکاربرد آن به نام آمیلاز صحبت کنیم. آمیلاز ها در نوع تولید میشوند؛آلفا آمیلاز و بتا آملاز که هر یک دارای مشخصه های فیزیکی و شیمیایی مختلف هستند. آلفا آمیلاز یا میلاز حیوانی که در انسان هم وجود دارد. این آمیلاز از وسط بر زنجیره پلی‌ساکاریدی اثر کرده و آن را می‌شکند.بتا آمیلاز یا اگزو آمیلاز که مخصوص گیاهان و باکتری‌ها است و از انتهای زنجیره پلی‌ساکاریدی عمل می‌کند.
فروش مواد شیمیایی سیگما آلدریچ زئولیت
زئولیت را اگر بخواهیم در دسته بندی مواد شیمیایی بررسی کنیم؛کانی ها بهترین دسته برای قرار دادن زئولیت هستند. زئولیت ها کانی های آلومینوسیلیکات آب دار که دارای عناصر فلزی قلیایی و یا قلیایی خاکی به ویژه سدیم، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، استرانسیم و باریم است. سیگما آلدریچ کمپانی مطرح آلمانی این کانی را در حالت های مختلف تولید کرده و در دسترس تمامی مصرف کنندگان قرار داده است.
فروش مواد شیمیایی تترا اتوکسی سیلان
در معرفی مواد شیمیایی مختلف معمولا مشخصات فیزیکی و شیمیایی مورد بررسی قرار میگیرند. در این بخش به معرفی تترا اتوکسی سیلان، یکی از محصولات کمپانی سیگما آلدریچ خواهیم پرداخت. تترا اتوکسی سیلان مایعی بی رنگ و سمی است که رطوبت میتواند آن را هیدرولیزه کرده و تخریب کند.ترمیم بناهای تاریخی و ضد آب کردن سطوح ساختمانی یکی از مهم ترین کاربردهای این ماده شیمیایی است. همچنین تولید آیروژل سیلیکاتی و نانو سیلیس نیز از دیگر کاربردهای  تترا اتوکسی سیلان است.
آلبومین گاوی سیگما آدریچ
  سیگما آلدریچ یکی از نام های شناخته شده در زمینه تهیه و توزیع مواد شیمیایی است.در این بخش به معرفی یکی از محصولات این کمپانی به نام آلبومین گاوی خواهیم پرداخت.آلبومین گاوی معمولا با درصد غلظلت 22 گرم در بازار ارائه میشود که کاربرد های متفاوتی دارد. یکی از مهم ترین کاربردهای آلبومین گاوی این است که می‌تواند باعث تقويت واکنش آنتی‌بادی‌های گروه‌های  خونی شود  که به طور مستقیم نمی‌توانند گلبول‌های قرمز را آگلوتینه کنند.  سیگما آلدریچ یکی از نام های شناخته شده در زمینه تهیه و توزیع مواد شیمیایی است.در این بخش به معرفی یکی از محصولات این کمپانی به نام آلبومین گاوی خواهیم پرداخت.آلبومین گاوی معمولا با درصد غلظلت 22 گرم در بازار ارائه میشود که کاربرد های متفاوتی دارد. یکی از مهم ترین کاربردهای آلبومین گاوی این است که می‌تواند باعث تقويت واکنش آنتی‌بادی‌های گروه‌های  خونی شود  که به طور مستقیم نمی‌توانند گلبول‌های قرمز را آگلوتینه کنند. 
فروش مواد شیمیایی مانیتول
مانیتول یکی از مواد شیمیایی تولید شده در شرکت سیگما آلدریچ میباشد. این ماده شیمیایی با فرمول مولکولی C6H14O6ا و با وزن مولکولی 182.17 در وزن های مختلفی بسته بندی و توسط کمپانی سیگما آلدریچ عرضه میشود.استفاده از دستکش  نوع N95 (US) و فیلتر تنفسی در هنگام کار با این ماده شیمیایی ضروری است، پرا که میتواند آسیب های جدی به اندام های داخلی انسان وارد کند.
مواد شیمیایی دودسیل آمین
مواد شیمیایی دودسیل آمین یکی از مواد شیمیایی تولید شده در کمپانی سیگما آلدریچ میباشد. این ماده شیمیایی دارای فرمول خطی C12H27N میباشد.247 - 249 °C (1013 hPa) و 25 - 28 °C به ترتیب نقطه جوش و نقطه ذوب این ماده شیمیایی هستند. ماهیت کلی این مواد شیمیایی به صورتی است که رعایت نکات ایمنی در هنگام استتفاده از آن ضروری است.
خرید مواد شیمیایی سیگما آلدریچ
مواد شیمیایی در سرتاسر دنیا توسط کمپانی های معتبری همچون مرک و سیگما آلدریچ تولید میشود.این کمپانی ها با تولید بیش از 40000 محصول به صورت سالانه بازار مواد شیمیایی را به طور کامل اشباع کرده اند. کمپانی های فعال دیگری در این زمینه وجود دارند که مواد شیمیایی تجهیزات آزمایشگاهی محدودی تولید میکنند.مواد شیمیایی به دلیل نوع کاربری و مصرفی بودن برخی از مواد از حساسیت بالایی در تهیه و توزیع و خرید دارد.
فروش سانست یلو (Sunset Yellow FCF)سیگما آلدریچ
سانست یلو یکی از مهم ترین محصولات کمپانی سیگما آلدریچ بوده که در این بخش به معرفی آن خواهیم پرداخت. سانست یلو با فرمول مولکولی C16H10N2Na2O7S2 و جرم مولی 452.369 در کمپانی سیگما آلدریچ تهیه و توزیع میگردد. این محصول به صورت پودری بود و رنگی متمایل به زرد و نارنجی دارد. نقطه ذوب سانست یلو 300 درجه سانتی گراد میباشد و حلالیت در آب آن حدود 5-10g/100ml at 24ºC میباشد.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح