گرید در مواد شیمیایی مختلف

گرید تحلیلی آماده سازی استاندارد های مرجع از طریق گرید تحلیلی صورت میگیرد چرا که این گرید دارای درصد خلوص بیش از 99% است. کاربرد های تحلیلی، کنترل کیفی و تحقیقات اقداماتی هستند که به واسطه مواد شیمیایی با گرید تحلیلی صورت میگیرند.

گرید در مواد شیمیایی مختلف

انواع گرید در مواد شیمیایی مختلف

گرید تحلیلی
آماده سازی استاندارد های مرجع از طریق گرید تحلیلی صورت میگیرد چرا که این گرید دارای درصد خلوص بیش از 99% است. کاربرد های تحلیلی، کنترل کیفی و تحقیقات اقداماتی هستند که به واسطه مواد شیمیایی با گرید تحلیلی صورت میگیرند.
گرید آزمایشگاهی
گرید آزمایشگاهی معمولا محلول هایی هستند که درصد خلوص بالای 97% دارند.
گرید عمومی
در گرید عمومی درصد خلوص مواد شیمیایی بیش از 95% است.
گرید صنعتی
گرید صنعتی دارای درصد خلوص پایین که معمولا کمتر از 90%میباشند.

انواع گرید در مواد شیمیایی مختلف

تفاوت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با گرید معرف

1. مواد شیمیایی گرید معرف معمولا به صورت گزینش شده هستند. مواد شیمیایی گرید معرف برای آزمایش های کلی آزمایشگاهی شیمیایی مناسب اند.
2. خلوص مواد شیمیایی گرید معرف با مشخصات کیفی تعیین شده توسط جامعه مواد شیمیایی امریکا همخوانی دارد یا بیشتر از آن است .
3. مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی معمولا حداقل استاندارد خالص بودن را دارند و معمولا برای آزمایش هایی که نیاز به نتایخ کیفی ندارند استفاده میشوند .
4. مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی بدون نتیجه به کیفیت مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،flinn scientific هرکدام از مواد را بررسی میکند تا از کیفیت وقابل استفاده بودن مواد شیمیایی مطمئن شود.
همان طور که در موارد بالا گفته شد، گرید یا درصد خلوص در مواد شیمیایی در کاربری های مختلف بسیار حائز اهمیت است. ایمن گستر شیمی با ارائه محصولات اورجینال با گرید های مختلف گام بلندی را در راستای واردات مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی برداشته است.
مواد شیمیایی آزمایشگاهی مهم ترین عنصر مورد استفاده در آزمایشگاه ها محسوب میشوند که هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های مواد شیمیایی گرید یا درصد خلوص است که در مواد شیمیایی روی برچسب کنار مشخصات ماده درج شده است.گرید تحلیلی، گرید آزمایشگاهی، گرید عمومی و گرید صنعتی از جمله دسته بندی های استانداردی هستند که در ادامه به هر یک به صورت تخصصی خواهیم پرداخت.

تفاوت مواد شیمیایی آزمایشگاهی با گرید معرف

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، اتوبان چمران جنوب - نرسیده به میدان توحید- باقرخان غربی -پلاک ۱۰۱ - واحد ۳

تلفن های تماس : 02166412612  و  02166412608

 

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی از مشاوره رایگان استفاده کرده و ما به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم ، همچنین اگر کالای خاصی مد نظر شما باشد در تهیه آن شما را راهنمایی کنیم .

درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .