ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | گالری
محصولات کمپانی Bio-Rad
Bio-Rad Laboratories، Inc. توسعه، تولید و عرضه محصولات وسیع و متنوعی برای تحقیقات علمی در زمینه علوم و بازارهای تشخیص بالینی است. این شرکت در سال 1952 در برکلی، کالیفرنیا، توسط شوهر و همسر تیم دیوید و آلیس شوارتز، هر دو فارغالتحصیل دانشگاه کالیفرنیا، برکلی تاسیس شد. این شرکت با یک منشور برای ایجاد زندگی در آزمایشگاه برای محققان، با ارائه محصولات مفید که فرآیندها را ساده کرده و زمان صرفه جویی می کنند تا در نهایت سرعت فرآیند کشف را افزایش دهد، تشکیل شد. 
محصولات کمپانی Sartorius
محصولات کمپاني Sartorius بعلت داشتن کيفيت و کارايي بالا به عنوان يکي از محصولات مورد دلخواه کاربران مي باشد . شرکت ایمن گسترشیمی به عنوان واردکننده از کمپاني Sartorius آلمان بر اين سعي است تا مراکز و موسسات آزمايشگاهي را با پيشرفت روز افزون علم و تکنولوژي در دوران فرا صنعتي امروز همسو سازد . 
مواد شیمیایی سیگما آلدریچ
سیگما-آلدریچ  یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل است. این شرکت در ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و عمده محصولات آن در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد. این شرکت شیمیایی از ادغام دو شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال ۱۹۷۵۵، به وجود آمد. سیگما – آلدریچ، بزرگترین شرکت عرضه کننده مواد آزمایشگاهی بیوشیمایی و شیمیایی آلی در جهان می­باشد. هر روزه بیش از  یک میلیون مشتری در سراسر جهان محصولات این شرکت را به دلیل کیفیت آن، تحویل به موقع آن مورد استفاده قرار می­دهند. این شرکت دارای سابقه­ای غنی و سرشار از نوآوری­ می­باشد
مواد شیمیایی مرک MERCK
مرک شرکتي آلماني و فعال در زمینه تولید مواد شیمیایی در سطح بين الملل است.آزمايشگاه هاي تشخيص طبي، آزمايشگاه هاي کنترل کيفي و استاندارد نيز يکي از مصرف کنندگان محصولات اين برند در زمينه کنترل کيفي هستند.شرکت مرک در حوزه شيمي معدني و آلي، در کنار انواع واکنشگرها و حلال ها، انواع مواد مرجع و مواد با گريدهاي مناسب براي جداسازي و کروماتوگرافي را نيز توليد مي کند.  
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح