واردات و فروش محصولات کمپانی sciex

کمپانی sciex یکی از بهترین کمپانی ها در زمینه تولید انواع لوازم آزمایشگاهی می باشد. این شرکت در حدود ۵۰ سال است که به تولید انواع لوازم و تجهیزات و مواد موجود مورد نیاز برای آزمایشگاه ها می پردازد. این شرکت با شعار پیشرفت در سلامت انسان به قدرت علم و علم تحقیق بستگی دارد،  کار خود را شروع کرد و ماموریت این شرکت ارائه راه حل هایی برای تشخیص و تعیین ساختار مولکول ها است و به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که از سلامتی و ایمنی آنها محافظت کرده و علم آنها را ارتقا دهد.
کمپانی sciex به مدت پنجاه سال در زمینه تولید انواع لوازم طیف سنجی جرمی کار کرده است و برای اولین بار در سال ۱۹۸۱ میلادی راه اندازی شد. این شرکت از فناوری ها و راه حل های پیشگامانه ای استفاده می کند تا بهترین تجهیزات و وسایل را تولید کند.

واردات و فروش محصولات کمپانی sciex

محصولات کمپانی sciex

محصولات تولید شده کمپانی sciex بر پایه تحقیقات و علم می باشد و تا کنون توانسته است نتایج تاثیرگذاری بر زندگی انسان ها داشته باشد. امروزه این شرکت به عنوان بخشی از خانواده داهونا هر که به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه علم و فناوری زیستی می باشد، همچنان به راه خود ادامه می دهد و هر ساله راه حل های بسیار عالی و در زمینه طیف سنجی جرمی و الکتروفورز ارائه می دهد.
محصولات این شرکت تنها طیف سنج و الکتروفورز نیست و در بسیاری از لوازم و وسایل بسیار پیشگام است و همواره راه حل هایی را برای بسیاری از مشکلات پیدا می کند و مشتریان می توانند به این شرکت اعتماد کرده چرا که هزاران متخصص علوم زیستی از سراسر دنیا برای تولید محصولات این شرکت تلاش می ‌کنند تا تاثیری مثبت بر زندگی افراد داشته باشد. این شرکت همواره محصولات بسیار با کیفیت در زمینه علوم زیستی و آزمایشگاه آزمایش های تحلیلی تولید می کند.

محصولات کمپانی sciex

باید این را بدانید که داده هایی که از آزمایش به دست می‌آید همواره به کیفیت فناوری مورد استفاده بستگی دارد و شما چه آزمایش های معمولی انجام دهید و چه آزمایشگاه های پیچیده و تولید انواع داروهای تغییر دهنده زندگی انجام دهید به سیستم هایی نیاز دارید که نتایجی بدون خطا داشته باشند و سلامت دیگران را به خطر نیندازند. کمپانی sciex در این زمینه متعهد است که نیاز دانشمندان سراسر جهان را برآورده کند و همواره در تجاری سازی ایده های ناب، موفق بوده است و جزو اولین شرکت های تولید کننده طیف سنج جرمی چهارگانه در سال ۱۹۸۱ و نرم افزارها و راه‌ حل‌ هایی برای دانشمندان است تا بهترین وسایل را برای دانشمندان طراحی کند.
از جمله وسایل تولید شده توسط این شرکت الکتروفورز مویرگی میباشد که تمرکز بسیار بالایی دارد و در آزمایشهای محیطی، آزمایش مواد غذایی، نوشیدنی، کشف، توسعه داروها و بیودارو غربالگری پزشکی قانونی، تشخیص بالینی و تحقیقات علوم زیستی کاربرد دارد در ادامه به معرفی برخی از محصولات کمپانی sciex می پردازیم.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، اتوبان چمران جنوب - نرسیده به میدان توحید- باقرخان غربی -پلاک ۱۰۱ - واحد ۳

تلفن های تماس : 02166412612  و  02166412608

 

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی از مشاوره رایگان استفاده کرده و ما به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم ، همچنین اگر کالای خاصی مد نظر شما باشد در تهیه آن شما را راهنمایی کنیم .

درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .