واردات و فروش محصولات کمپانی Hyphen biomed

تحقیق و توسعه در هر زمینه ای نیازمند تجهیزات و ابزارآلات خاصی میباشد که در صورت فراهم نبودن عملا پیشرفتی حاصل نمیشود. در همین راستا کمپانی هایی به وجود آمدند که هدف اصلی خود را بر پایه تولید تجهیزات و آبزارآلات آزمایشگاهی گذاشتند. کیفیت بالای محصولات تولید شده در این کمپانی ها قطعا تاثیر مثبتی در روند آزمایشات و تحقیقات خواهد داشت. کمپانی Hyphen biomed یکی از مهم ترین کمپانی های فعال در حوزه تولید معرف های تشخیصی و تحقیقاتی آزمایشگاهی میباشد. راه حل های نوآورانه ی این شرکت در زمینه های مختلف تحقیقاتی این برند را به یکی از خلاق ترین برند های سراسر دنیا تبدیل کرده است و نام این کمپانی را به یکی از شناخته شده ترین نام های این حوزه تبدیل کرده است.
هدف گذاری Hyphen biomed را میتوان از نام این برند برداشت کرد. Hyphen در انگلیسی به معنای ارتباط است. توسعه از طریق ارتباط دانش های تکمیلی مهم ترین هدف این کمپانی است. ایجاد پیوند اصلی ترین رویکرد این کمپانی جهت تولید ابزارهای تحقیق و تشخیصی در جامعه علمی و پزشکی میباشد.
نوآوری و خلاقیت در این شرکت پیشرفت چشمگیری را به همراه داشته است.این شرکت در پارک فناوری Neuville Université (95000 Neuville-sur-Oise ، فرانسه) نزدیک به دانشگاه علمی Cergy-Pontoise (UCP) واقع شده است. این شرکت دارای گواهینامه ISO 13485: 2016 (TÜV Rheinland) است.
ایمن گستر شیمی با واردات و فروش محصولات کمپانی Hyphen biomed از معتبر ترین برند های کشور است که سابقه سال ها همکاری با دانشجویان، اساتید دانشگاه، شرکت های تولیدی و آزمایشگاه ها دارد.

واردات و فروش محصولات کمپانی Hyphen biomed

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، اتوبان چمران جنوب - نرسیده به میدان توحید- باقرخان غربی -پلاک ۱۰۱ - واحد ۳

تلفن های تماس : 02166412612  و  02166412608

 

مشاوره قبل از خرید

شما میتوانید با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی از مشاوره رایگان استفاده کرده و ما به صورت کامل پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم ، همچنین اگر کالای خاصی مد نظر شما باشد در تهیه آن شما را راهنمایی کنیم .

درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .