ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | پرسش و پاسخ | از کجا مواد شیمیایی تهیه کنیم؟

از کجا مواد شیمیایی تهیه کنیم؟

اینکه از کجا مواد شیمیایی تهیه کنیم و یا در اصطلاح محل خرید مواد شیمیایی سوال بسیار کلی است و به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. بازار مواد شیمیایی از فعال ترین و کامل ترین اصناف کشور است که این بستر را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک، خصوصی و دولتی ایجاد کرده است که مواد شیمیایی مورد نیاز خود را از این بازار تهیه کنند. شرکت های واردات و صادرات مواد شیمیایی بسیاری در کشور وجود دارند که هر یک خدمات منحصر به فردی ارائه میکنند. در این مقاله خدمات این شرکت ها و فاکتور های حائز اهمیت در خرید مواد شیمیایی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه شوید.

   

قیمت در خرید مواد شیمیایی

نوسانات قیمت ارز بر همه بازار ها تاثیری مستقیم دارد. این نوسانات در خرید مواد شیمیایی نیز تاثیر گذار بوده و نمیتوان قیمتی ثابت برای این مواد در نظر گرفت. چرا که این محصولات عمدتا وارداتی بوده و به واسطه ارز خرید و فروش میشوند. برای خریدی مطمئن تنها توصیه ای که میتوانیم داشته باشیم مراجعه به شرکت های خرید و فروش مواد شیمیایی معتبر است. همچنین سایت های خرید و فروش مواد شیمیایی بسیاری وجود دارند که قیمت های روز این مواد را ارائه میکنند. ایمن گستر شیمی به عنوان نمایندگی کمپانی های قدرتمندی همچون مرک و سیگما آلدریچ توانسته با سال ها سابقه درخشان در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی توانسته است به جایگاه ویژه ای در این زمینه دست یابد.

کیفیت و اصالت در خرید مواد شیمیایی

کیفیت و اصالت کالا در هر زمینه ای اولویت اول خواهد بود. خرید مواد شیمیایی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و خریداران اهمیت زیادی برای کیفیت و اصالت مواد شیمیایی قائل هستند.  

 

اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح