ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | مواد شیمیایی سیگما آلدریچ SIGMA&ALDRICH | خرید مواد شیمیایی سیگما آلدریچ
خرید مواد شیمیایی سیگما آلدریچ
مواد شیمیایی در سرتاسر دنیا توسط کمپانی های معتبری همچون مرک و سیگما آلدریچ تولید میشود.این کمپانی ها با تولید بیش از 40000 محصول به صورت سالانه بازار مواد شیمیایی را به طور کامل اشباع کرده اند. کمپانی های فعال دیگری در این زمینه وجود دارند که مواد شیمیایی تجهیزات آزمایشگاهی محدودی تولید میکنند.مواد شیمیایی به دلیل نوع کاربری و مصرفی بودن برخی از مواد از حساسیت بالایی در تهیه و توزیع و خرید دارد.
سیگما-آلدریچ  یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل است. این شرکت در ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و عمده محصولات آن در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد. این شرکت شیمیایی از ادغام دو شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال ۱۹۷۵۵، به وجود آمد. سیگما – آلدریچ، بزرگترین شرکت عرضه کننده مواد آزمایشگاهی بیوشیمایی و شیمیایی آلی در جهان می­باشد.
سیگما آلدریچ یکی از معتبرترین برندهای تهیه و توزیع مواد شیمیایی در سر تاسر جهان است.ایمن گستر شیمی نمایندگی معتبر کمپانی سیگما آلدریچ در تهران میباشد که مصرف کنندگان این محصولات میتوانند با تماس با کارشناسان ایمن گستر شیمی محصولات این کمپانی را به صورت اورجینال خریداری نمایید.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح