ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | مواد شیمیایی مرک MERCK | فروش تیترازول مرک آلمان
فروش تیترازول مرک آلمان
تیترازول یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات شرکت مرک آلمان میباشد.این محلول با درصد خلوص و غلظتی کاملا دقیق و مشخص شده برای تولید محلول به جهت حجم سنجی مورد استفاده قرار میگیرد.تیترازول سود ، تیترازول پتاس ، تیترازول اسید اگزالیک ، تیترازول اسید سولفوریک ، تیترازول تیوسولفات سدیم و ... از جمله تیترازول های پر کاربرد در صنعت و آزمایشگاه ها هستند.
روش استفاده از تیترازول ها به این صورت است که هر تیترازول که به شکل آمپول مورد استفاده قرار میگیرد، دارای مقدار مشخصی مواد است که میتوان برای کنستانتره تیترازول تان را با 1 لیتر آب مقطر رقیق کرد. همچنین به جهت تهیه هر کنستانتراسیون یا تغلیظ سازی رقیق کردن کنستانتره، تیترازول لازم است. بااستفاده از تیترازول ، شما از حداکثر تأثیرپذیری و سهولت استفاده و فضای ذخیره ارزشمند در قفسه تان بهره مند می شوید.تیترازول در بهبود عملکرد بسیار مؤثر است.
ایمن گستر شیمی با استفاده ‏از تخصص،تعهد، تجربه و دانش هاي نوين اقدام به تهيه، توزيع مواد شیمیایی ( آزمایشگاهی ، صنعتی ) و تجهيز لوازم آزمايشگاهي، شيشه آلات و كليه ملزومات آزمايشگاهي از شركت هاي داخل و ‏خارج كشور نموده است.‏
 
 
 
 
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح