ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | اخبار و مقالات | خرید مواد شیمیایی صنعتی
خرید مواد شیمیایی صنعتی
مواد شیمیایی صنعتی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین پایه های صنعت هر کشوری نام برد.مواد اولیه در تهیه و تولید هر محصولی نقش تعیین کننده ای دارند.مواد شیمیایی صنعتی نیز در صنعت مواد اولیه محسوب شده و تاثیر مستقیمی بر کارکرد چرخ صنعت خواهند داشت. از ین رو خرید مواد شیمیایی صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و دارای فاکتورهای حائز اهمیتی از جمله گرید های مختلف مواد شیمیایی صنعتی ، قیمت مواد شیمیایی صنعتی و نحوه خرید مواد شیمیایی صنعتی است که در ادامه مقاله هر یک را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد.ایمن گستر شیمی با تجربه ای چندین ساله در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی در گرید های مختلف از معتبر ترین برندهای تولید مواد شیمیایی صنعتی ،آماده ارائه خدمات در زمینه فروش مواد شیمیایی صنعتی به مشتریان خود میباشد.
گرید های مختلف در مواد شیمیایی صنعتی
در مقاله های قبلی گرید های مختلف مواد شیمیایی را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دادیم. در این بخش به مقایسه گرید های مختلف مواد شیمیایی صنعتی خواهیم پرداخت. گرید مواد شیمیایی صنعتی در مقایسه با مواد شیمیایی دارویی و آزمایشگاهی عموما از ناخالصی بیشتری برخوردار هستند. درصد خلوص یکی از مهم ترین ویژگی های مواد شیمیایی محسوب میشود چرا که تغییر در درصد خلوص میتواند نتایج آزمایش و یا محصول تولید شده را تا حد زیادی تغییر دهد. ایمن گستر شیمی با ارائه مواد شیمیایی مختلف در گرید های مختلف آماده ارائه خدمات فروش مواد شیمیایی به مشتریان خود میباشد.
کاربرد مواد شیمیایی صنعتی
همان طور که در قسمت بالا گفته شد صنایع مختلفی در تهیه مواد اولیه خود به مواد شیمیایی وابسته هستند.صنایع مواد غذایی یکی از صنایع وابسته به مواد شیمیایی میباشد.در صنایع غذایی معمولا از مواد شیمیایی خوراکی بهره میبرند که این مواد نیز دسته ای از مواد شیمیایی صنعتی محسوب میشوند. کمپانی های تولید مواد شوینده نیز در مواد اولیه خود از مواد شیمیایی صنعتی استفاده میکنند.
صنعت نساجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در فرایند های مختلف ریسندگی مواد شیمیایی مختلفی از جمله آب اکسیژنه، استیک اسید ،فرمیک اسید ،کربنات سدیم ،جوش شیرین ،سود پرک به کار گرفته میشود. مواد شیمیایی صنعتی در صنايع نساجي، صنايع فولاد و ذوب آهن، پزشکي و داروسازي، کشاورزي کاربردهاي فراواني دارند.
نحوه خرید مواد شیمیایی صنعتی
برای خرید مواد شیمیایی صنعتی آگاهی از کیفیت محصول خریداری شده مهم ترین نکته است. چرا که کاربرد مواد شیمیایی صنعتی به گونه ای است که کیفیت مواد شیمیایی در محصول تولید شده و یا آزمایش انجام شده تاثیر مستقیم خواهد داشت. بازار مواد شیمیایی نیز مانند دیگر بازار ها از گزند محصولات تقلبی در امان نمانده و همین امر موجب شده است که افراد در هنگام خرید با مشکل مواجه شوند.در این بین توصیه ما به شما عزیزان این است که خرید مواد شیمیایی را از طریق نمایندگی های معتبر و با سابقه صورت ندهید تا از خطر احتمالی خرید محصول تقلبی در امان باشید. ایمن گستر شیمی با فروش مواد شیمیایی مرک و سیگما ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی، گام بلنددی را در زمینه واردات مواد شیمیایی اورجینال و ارائه این محصولات به بهترین شکل ممکن برداشته است.دانشجویان، پژوهشگران، شرکت های صنعنی،شرکت های تولیدی و غیره...میتوانند مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی را با درصد خلوص های مختلف در مقادیر دلخواه خریداری کنند.
قیمت مواد شیمیایی صنعتی
قیمت محصول در خرید بخش مهمی است که برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در خرید مواد شیمیایی صنعتی قیمت محصول به برند تولید کننده مواد شیمیایی بستگی دارد. محصولات تولید شده توسط کمپانی های معتبری همچون مرک و سیگما آلدریچ معمولا قیمت های مشخصی در سر تا سر دنیا دارند.نکته حائز اهمیت دراین بخش مقایسه قیمت محصول خریداری شده با دیگر سایت های فروش مواد شیمیایی است. قیمت محصول خریداری شده نباید تفاوت چندانی با دیگر سایت های جهانی داشته باشد.
ما در ایمن گستر شیمی کیفیت و قیمت را تضمین شده در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح