ایمن گستر شیمی ( مسئولیت محدود)

واردات تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی

صفحه اصلی | پرسش و پاسخ | راهنمای خرید مواد شیمیایی مرک
همه کسانی که در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی فعالیت میکنند با نام مرک کاملا آشنا هستند.این کمپانی با سابقه ای چند صد ساله در تولید انواع مواد شیمیایی به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل شده است. اما همیشه وقتی پای اغتبار محصولی در میان باشد افراد سود جو سعی میکنند تا از نام و اعتبار یک برند به نفع خود بهره ببرند.نام مرک نیز از این قاعده مستثنی نیست. در بازار مواد شیمیایی هر روزه افرادی هستند که محصولات تقلبی خود را با نام مرک به روش میرسانند.در این بخش سعی دارم تا نکات مهم در هنگام خرید محصولات مرک را مورد بررسی قرار دهیم.
خرید از نمایندگی های معتبر
اگر قصد خرید محصولات مرک را دارید به شما توصیه میکنیم نمایندگی های با سابقه و معتبر را برای خرید انتخاب کنید.ایمن گستر شیمی با سابقه ای چند ساله با بهره از تخصص و تعهد در خدمت شما عزیزان است تا محصولات کمپانی مرک را تهیه و توزیع نماید.
اخذ گارانتی خرید و فاکتور
گارانتی مواد شیمیایی مرک به این صورت است که  " اگر در آزمایش ، مادۀ مورد نظر خواص نمونه ی اصلی را نداشت تمام هزینه شما را مرجوع نماید " در نتیجه اگر با خرید مواد شیمیایی مرک چنین گارانتی دریافت نکردید احتمال دارد که محصول خریداری شده تقلبی باشد.
مقایسه قیمت محصول خریداری شده با قیمت جهانی
سایت های جهانی فروش محصولات مرک را جستجو کنید و قیمت مواد شیمیایی خریداری شده را با دیگر سایت ها مقایسه کنید.اگر تفاوت عمده ای میان قیمت مواد شیمیایی خریداری شده با سایر سایت های معتبرباشد این احتمال وجود دارد که محصول خریداری شده تقلبی باشد.
اطلاعات تماس
تهران ، خیابان ولیعصر ، کوچه فلاح زادگان ، پلاک سه ، طبقه اول ، واحد 3
تلفن های تماس : 66763417   66412608     66412612    021
فکس : 66412715
ایمیل : info@imengostarshimi.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایمن گستر شیمی می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح